www.e-laboratoria.pl

Wymazówki CleanDo do wykrywania protein

Gotowe do użycia, szybkie testy - wymazówki do wykrywania obecności protein. Clean Do może być stosowany przez osoby bez wiedzy specjalistycznej, może być również przechowywany w temperaturze pokojowej przez okres do 18 m-cy od daty wyprodukowania.

  • czułość: 20ug
  • czas badania: ok. 3 min
  • 1op. = 100 szt.
  • czas przechowywania: 18 miesięcy (w temp. +15 do +25 °C)
LUB

Szczegóły

Gotowe do użycia, szybkie testy - wymazówki do wykrywania obecności protein. Clean Do może być stosowany przez osoby bez wiedzy specjalistycznej, może być również przechowywany w temperaturze pokojowej przez okres do 18 m-cy od daty wyprodukowania. Użycie sprowadza się do wyjęcia wymazówki, przetarcia badanej powierzchni, ponownego włożenia wymazówki do pojemnika, uwolnieniu zawartych w nim reagentów i wstrząśnięciu.
Już po 2 minutach można odczytać wynik testu: negatywny, pozytywny lub mocno pozytywny (kluczem jest zabawienie zmieniające się w zakresie od żółtego do ciemno-zielonego).

  • czułość: 20ug
  • 1op. = 100 szt.
  • czas przechowywania: 18 miesięcy (w temp. +15 do +25 °C)

Parametry techniczne

Nr katalogowy 078-01-00
Uwagi opakowanie zawierające 100 szt. wymazówek

Custom Tab Content 1

Custom Variants and Options let you create product customization options and fields quickly and easily. Any product can have custom variants and options � this can be configured in its product configuration. Custom variants and options can be created for products as required or non-required options. They can affect the total price of the product by a fixed amount or percentage.
In other words, custom variants and options allow you to make products that are unique and individualized. Whether it�s a gift with a special message, a sweatshirt with custom embroidered text, or anything in between � possibilities are limitless.

Parametry techniczne

Opiekun produktu Bezpośredni kontakt do osób specjalizujących się w tej grupie produktów:

Daniel Kosman - tel: +48 12 261 95 14

Kontakt ogólny - tel: +48 12 261 95 00

supporcik

PODOBNE PRODUKTY

Zapytaj o ten produkt

9 + 8 = podaj wynik (np: 3 + 2 = 5)

* Pola wymagane
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wadowickiej 12. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie i przedstawienia formalnej oferty handlowej na wybrany przez Ciebie produkt. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.

Rekomendowani producenci