www.e-laboratoria.pl

Elektrody i czujniki

Elektrody jonoselektywne przeznaczone są do oznaczania stężenia określonych jonów, przy czym w roztworze moją być również obecne inne jony. Przy pomocy elektrod jonoselektywnych można wykonać około 200 różnych oznaczeń. Czujniki konduktometryczne służą do pomiaru przewodności wody i roztworów wodnych.

4 produkt(ów)

na stronę

 1. Czujniki konduktometryczne WTW - analogowe i cyfrowe

  Czujniki konduktometryczne WTW - analogowe i cyfrowe

  Czujniki konduktometryczne firmy WTW w wersjach analogowych lub cyfrowych, z czujnikami temperatury, do zastosowań ogólnych i specjalistycznych, jak pomiary przewodności wód ultraczystych lub pomiary w środowiskach kwaśnych. Niektóre modele dostępne z przystawką do pomiarów przepływowych.

  Zobacz więcej (11 pozycji) ...
 2. Elektrody pH - analogowe i cyfrowe IDS

  Elektrody pH - analogowe i cyfrowe IDS

  Elektrody pH do mierników Xylem / WTW w wersjach analogowych i cyfrowych IDS, do bardzo różnych zastosowań w tym do pomiarów w bardzo małych próbkach, w ściekach, w środowiskach o skrajnym pH, do próbek powierzchniowych. Dostępne wersje z kablem oraz wersje bezprzewodowe. Z wbudowanym czujnikiem temperatury lub bez.

  Zobacz więcej (22 pozycji) ...
 3. Elektrody jonoselektywne WTW

  Elektrody jonoselektywne WTW

  Przy pomocy elektrod jonoselektywnych można wykonać około 200 różnych oznaczeń. Kompletne urządzenie składa się z jonometru (lub pH-metru posiadającego gniazdo umożliwiające podłączenie elektrody referencyjnej) oraz jonoselektywnej elektrody kombinowanej lub elektrody jonoselektywnej i elektrody odniesienia (referencyjnej). Jeżeli pomiary wykonywane są pH-metrem, konieczne jest wykreślenie krzywej kalibracyjnej zależności potencjału od stężenia danego jonu, a następnie odczytanie z krzywej zmierzonego stężenia. Pomiary jonometrem są wygodniejsze, gdyż aparat umożliwia odczyt wyników w jednostkach stężenia, bez konieczności wyznaczania krzywej kalibracyjnej.

  Zobacz więcej (38 pozycji) ...
 4. Czujniki konduktometryczne Mettler Toledo

  Czujniki konduktometryczne Mettler Toledo

  Czujniki konduktometryczne firmy Mettler Toledo w wersjach analogowych, cyfrowych i w technologii ISM (Intelligent Sensor Management), z czujnikami temperatury, do zastosowań ogólnych i specjalistycznych, jak pomiary przewodności wód ultraczystych lub pomiary w próbkach agresywnych i organicznych. Niektóre modele dostępne z kablami o różnej długości.

  Zobacz więcej (14 pozycji) ...

4 produkt(ów)

na stronę

Rekomendowani producenci