www.e-laboratoria.pl

Zamów bezpłatny katalog LABORATORIUM 2017

 

KatalogNasz katalog Laboratorium 2017 to ponad 300 stron informacji i porad dotyczących najnowszego sprzętu laboratoryjnego, pomiarowego oraz szkła i naczyń laboratoryjnych. Katalog jest nasycony informacjami technicznymi i parametrami urządzeń. Całość w przejrzystej i bardzo estetycznej formie.

► Wersja na CD to odpowiednik katalogu drukowanego wykonany w technologii Flash, wzbogacony o:

  • funkcje wyszukiwania produktów
  • dodatkowe galerie zdjęć i multimedia
  • linki do stron o produkctach i kanałów YouTube.

Nie wymaga instalacji na komputerze, uruchamia się automatycznie po włożeniu do napędu. Może funkcjonować jako niezależne źródło informacji lub być uzupełnieniem katalogu drukowanego. Wszystkie katalogi są bezpłatne, pokrywamy koszty wysyłki.

 

► Wersja na komórkę, z filmami i galeriami zdjęć. 
Już teraz możesz pobrać nasz interaktywny katalog na urządzenia mobilne. Opisy, galerie zdjęć, filmy i linki do stron produktowych.

 Zapraszamy!

 

 

 

Informacje kontaktowe

Państwa potrzeby

Forma katalogu

Dodatkowe informacje

Captcha


Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wadowickiej 12. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją prośbę o kontakt i/lub przesłanie zamawianych przez Ciebie katalogów i materiałów informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

* wymagane pola

Powered by WebForms

Rekomendowani producenci