www.e-laboratoria.pl

Liczniki i systemy obrazowania komórek

Liczniki i systemy obrazowania komórek

Licznik komórek FASCOPE B oraz systemy obrazowania serii Celloger firmy Curiosis to nowoczesne urządzenia laboratoryjne znajdujące zastosowanie w naukach przyrodniczych (Life-Science), obszarach badawczych Bio-Tech czy w farmacji, biofarmacji i toksykologii. Kompaktowe wymiary, szybkość działania oraz przyjazny interfejs ułatwiają i przyśpieszają prace nad hodowlami komórkowymi i kontrolą bioprocesów z zachowaniem wysokiej dokładności jaką charakteryzują się urządzenia klasy badawczej. Liczniki i systemy firmy Curiosis mogą być wykorzystywane w analizach przy strukturach i procesach wewnątrzkomórkowych, testowaniu i opracowywaniu leków, kontroli jakości komórek macierzystych, badań transfekcji i aktywacji komórek i wielu innych badaniach o podłożu biologicznym. Firma Conbest jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Curiosis w Polsce. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

4 produkt(ów)

na stronę

 1. Automatyczny system do obrazowania komórek w czasie rzeczywistym Celloger Mini Plus

  Automatyczny system do obrazowania komórek w czasie rzeczywistym Celloger Mini Plus

  Zautomatyzowany system obrazowania żywych komórek w hodolwach komórkowych, bazujący na technice mikroskopii fluorescencyjnej i jasnego pola. Posiada system automatycznego ustawiania ostrości oraz technologię obrazowania wielopozycyjnego (ruch X-Y) w czasie rzeczywistym. Zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do uzyskania najlepszej jakości obrazów i uzyskiwania dokładnych wyników z przeprowadzanych badań. Jako autoryzowany dystrybutor Curiosis w Polsce dysponujemy wiedzą i doskonałym zapleczem merytorycznym. Zapraszamy na prezentację.

  • przystosowany do pracy zdalnej w inkubatorach CO2
  • powiększenie 4x / 10x
  • obserwacje w jasnym polu
  • fluorescencja zielona / czerwona
  • zmotoryzowany stolik XYZ
  • kamera CMOS 5MP
  Zobacz więcej (8 pozycji) ...
 2. Automatyczny system obrazowania komórek w czasie rzeczywistym Celloger Mini

  Automatyczny system obrazowania komórek w czasie rzeczywistym Celloger Mini

  System automatycznego zliczania żywych komórek, bazujący na technice mikroskopowania w polu jasnym. Znakomicie sprawdza się podczas długotrwałej pracy wewnątrz inkubatora CO₂. Funkcja autofocus pomaga w zachowaniuj ostrości obrazu, a jego przechwytywanie w regularnych interwałach umożliwia badaczom stałą obserwację morfologii komórek. Jako autoryzowany dystrybutor Curiosis w Polsce dysponujemy wiedzą i doskonałym zapleczem merytorycznym. Zapraszamy na prezentację.

  • przystosowany do pracy zdalnej w inkubatorach CO2
  • powiększenie 4x
  • obserwacje w jasnym polu
  • kamera 1.25MP / CMOS 5MP
  Zobacz więcej ...
 3. Automatyczny system do obrazowania żywych komórek Celloger Nano

  Automatyczny system do obrazowania żywych komórek Celloger Nano

  Kompaktowy system do zautomatyzowanego obrazowania żywych komórek w hodowlach komórkowych, obrazujący w jasnym polu i fluorescencji. Jest kompatybilny ze standardowymi systemami CO₂ i stabilnie funkcjonuje wewnątrz inkubatora dzięki zoptymalizowanej optyce oraz technologii obrazowania. Celloger Nano nie wymaga skomplikowanego procesu instalacji. Jako autoryzowany dystrybutor Curiosis w Polsce dysponujemy wiedzą i doskonałym zapleczem merytorycznym. Zapraszamy na prezentację.

  • kompaktowe rozmiary
  • przystosowany do pracy zdalnej w inkubatorach CO2
  • powiększenie 4x / 10x
  • obserwacje w jasnym polu
  • fluorescencja zielona / czerwona
  • kamera 1.25MP CMOS
  Zobacz więcej (6 pozycji) ...
 4. Automatyczny licznik komórek Facscope B

  Automatyczny licznik komórek Facscope B

  Automatyczny licznik komórek firmy Curiosis znajdujący zastosowanie w badaniach biotechnologicznych i biofarmaceutycznych. Szybki, przyjazny w obsłudze, kompaktowy, charakteryzujący się wysoką dokładnością - przeprowadza zliczanie na objętości próby aż do 3.6 μl. Zaimplementowana opcja zliczania selektywnego pozwala na przeprowadzenie różnych eksperymentów, czyniąc urządzenie wszechstronnym i uniwersalnym. Jako autoryzowany dystrybutor Curiosis w Polsce dysponujemy wiedzą i świetnym zapleczem merytorycznym. Zapraszamy do umówienia się na prezentację.

  Zobacz więcej ...

4 produkt(ów)

na stronę

Rekomendowani producenci