www.e-laboratoria.pl

8 produkt(ów)

na stronę

Gęstościomierz przenośny DENSITO

GestosciomierzPrzenośny gęstościomierz DENSITO możemy śmiało polecić wszystkim szukającym solidnego i profesjonalnego miernika gęstości. Doskonale przemyślana konstrukcja sprawia, że wszystko bez problemy znajdujemy pod ręką, a w zasadzie pod kciukiem.

Czytaj dalej ...
Data: 11.03.2024 12:22
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Jan Iwanicki

Luminometry, czyli sposób na bakterie

Monitorowanie stopnia higieny w procesach produkcyjnych  w przemyśle spożywczym i przetwórczym zapobiega kosztownym zdarzeniom, jak np. wycofanie całych partii produktów lub odpowiadanie na roszczenia prawne kontrahentów lub konsumentów.

Czytaj dalej ...
Data: 04.05.2023 17:29
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Jan Iwanicki

Bezinwazyjny pomiar Brix w jabłkach

bezinwazyjny miernik brix

Czy wiesz, jak zmierzyć poziom %Brix w jabłkach bez ich krojenia? PAL-HIKARi mierzy wgłębnie zawartość substancji stałych za pomocą podczerwieni.

Czytaj dalej ...
Data: 05.05.2016 09:06
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Jan Iwanicki

Miniaturowe refrakrometry przemysłowe

luminometrMałe, ekonomiczne refraktometry przemysłowe CM-BASE przeznaczone są do sprawdzania parametrów produktu w czasie rzeczywistym, tzn. w trakcie jego produkcji. Rozwiązanie to otwiera małym zakładom przemysłowych i firmom nową droge do automatyzacji pracy oraz do dodatkowego obniżenia kosztów.

Refraktometry CM-BASE doskonale odnalazły się na naszym rynku. Dostępne są w wersjach z transmisją danych po RS232 lub z wyjściem 4-20mA.

Czytaj dalej ...
Data: 02.12.2013 15:01
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Jan Iwanicki

Komory symulacji warunków środowiskowych

komory-twstow

Komory symulacji warunków środowiskowych stanowią niezwykle ważny element produkcji przemysłowej. Komory testów środowiskowych produkcji BINDER z rodziny MK, MKF, MKT oraz MKFT wyspecjalizowane są w osiąganiu wymagających profili klimatycznych i stanowią pomocne narzędzie dla osób odpowiedzialnych za produkcję, zapewnienie jakości oraz postęp w testowaniu różnorodnych materiałów.

Niezależnie od stosowanych norm EN, IEC, MIL lub indywidualnych wymogów, urządzenia charakteryzują się wysoką elastycznością oraz niezawodnością

Czytaj dalej ...
Data: 23.10.2013 08:11
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Daniel Kosman, na podstawie BINDER WORLD 2/2013

Porównanie testów na Salmonellę

testy-na-salmonelleTesty na bakterie Salmonella FoodStamp dają wynik już po 24 godz. Klasyczne testy były przeprowadzane przez kwalifikowanych techników, odpowiedzialnych za pozyskanie próbki oraz jej dalszą obróbkę laboratoryjną, i trwały 72 godz. FoodStamp, jako skuteczna i uproszczona metoda wykrywania Salmonelli może ułatwić te procedury i skrócić czas oraz koszty testów. Przedstawione poniżej opracowanie, autorstwa H. KODAKA S. MIZUOCHI K. FUKUDA K. HORIGOME, bardzo dokładnie omawia wyniki testów porównawczych różnych metod, z uwzględnieniem rodzaju materiału na którym aplikowano roztwory bakteryjne.

Czytaj dalej ...
Data: 21.12.2012 14:39
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: H. KODAKA S. MIZUOCHI K. FUKUDA K. HORIGOME, tłum. Jan Iwanicki

Bezprzewodowe rejestratory temperatury

Miniaturowe, bezprzewodowe rejestratory do zastosowań transportowych. Posiadają wbudowany czujnik temperatury oraz wymienną baterię LongLive. Są odporne na wibracje i udary mechaniczne. Mogą być poddawane działaniu wody, w tym również myte i dezynfekowane. Czujnik temperatury wyprowadzony jest na zewnętrzną powierzchnię obudowy, dzięki czemu pomiar odznacza się dużą dokładnością. Standardowo są umieszczane w pojemnikach transportowych wraz z przewożonymi lub składowanymi produktami. Rejestratory temperatury GREEN pozwalają równiez na rejestrację dodatkowych zdarzeń w czasie (mają wbudowany przycisk). Podobie jak inne rejestratory SPY RF, umożliwiają na pobieranie danych „w locie” bez konieczności otwierania pojemników transportowych. Programowanie parametrów pracy odbywa się zdalnie.

Czytaj dalej ...
Data: 02.11.2012 11:57
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Jan Iwanicki

Refraktometry RX-5000i

Refraktometr cyfrowy RX-5000i wytycza nową jakość rowiązań znanych ze wcześniejszych modeli refraktometrów laboratoryjnych górnej półki, jak np. RX-5000alpha. Modele te, z resztą nadal cieszące się niesłabnącym powodzeniem, łączą znakomitą jakość  wykonania i precyzję z bardzo udanym designem. Grupa refraktometrów RX-5000i dodatkowo wykorzystuje  najnowocześniejsze oprogramowanie wewnętrzne, dwa interfejsy USB, rozszerzoną automatykę, unikalne funkcje diagnostyczne oraz bardzo duży i komfortowy, dotykowy wyświetlacz.

Czytaj dalej ...
Data: 02.08.2012 22:09
Opublikowane w: Recenzje sprzętu
Autor: Jan Iwanicki

8 produkt(ów)

na stronę

Rekomendowani producenci