www.e-laboratoria.pl

Redestylator REL-5

Funkcja grzania

Redestytalor przeznaczony do oczyszczania wody z rozpuszczonych soli mineralnych i gazów metodą podwójnej destylacji. Jakość otrzymywanej wody destylowanej odpowiada normom Farmakopei Polskiej V. Aparat posiada świadectwo dopuszczenia do stosowania w publicznych zakładach opieki zdrowotnej wydane przez Centralny Ośrodek Techniki Medycznej. Części stykające się z wodą lub parą wodną są wykonane z mosiądzu lub miedzi i pokryte warstwą czystej cyny. Części stykające się z destylatem, parą destylatu i redestylatem są posrebrzone.

  • regulator przepływu wody
  • zabezpieczenie przed spadkiem ciśnienia wody zasilającej
  • pływakowy czujnik poziomu wody
LUB

Szczegóły

Redestytalor jest przeznaczony do oczyszczania wody z rozpuszczonych soli mineralnych i gazów metodą podwójnej destylacji. Jest stosowany w laboratoriach chemicznych i farmaceutycznych. Jakość otrzymywanej wody destylowanej odpowiada normom Farmakopei Polskiej V. Aparat posiada świadectwo dopuszczenia do stosowania w publicznych zakładach opieki zdrowotnejwydane przez Centralny Ooerodek Techniki Medycznej.

Redestylator jest aparatem wolno stojącym, przystosowanym do pracy ciągłej. Składa się z kotła pierwszego i drugiego stopnia destylacji rozdzielonych zespołem chłodnic. Wszystkie części stykające się z wodą lub parą wodną są wykonane z mosiądzu lub miedzi i pokryte warstwą czystej cyny, a części stykające się z destylatem, parą destylatu i redestylatem są posrebrzone. Redestylator jest wyposażony w regulator przepływu wody, który utrzymuje strumień objętości wody zasilającej na takim poziomie, aby przy wydajności nominalnej destylatu zużycie było najmniejsze. Jest również wyposażony w następujące urządzenia zabezpieczające przed zniszczeniem aparatu w przypadku zakłóceń w dopływie wody zasilającej:

  • czujnik ciśnienia wyłączający elementy grzewcze przy spadku cienienia wody zasilającej poniżej dopuszczalnego
  • pływakowy czujnik poziomu wody wyłączający elementy grzejne w razie obniżenia się poziomu wody

Parametry techniczne

Nr katalogowy 155-07-5
Wydajność 5 dm3/h
Przewodność 3 st. czystości wg PN-EN ISO 3696
Zużycie wody 150 dm3/h
Uwagi zasilanie 3x400V

Custom Tab Content 1

Custom Variants and Options let you create product customization options and fields quickly and easily. Any product can have custom variants and options � this can be configured in its product configuration. Custom variants and options can be created for products as required or non-required options. They can affect the total price of the product by a fixed amount or percentage.
In other words, custom variants and options allow you to make products that are unique and individualized. Whether it�s a gift with a special message, a sweatshirt with custom embroidered text, or anything in between � possibilities are limitless.

Parametry techniczne

Opiekun produktu Bezpośredni kontakt do osób specjalizujących się w tej grupie produktów:

Andrzej Kogut - tel: +48 12 261 95 05
Daniel Kosman - tel: +48 12 261 95 14


Kontakt ogólny - tel: +48 12 261 95 00

supporcik

PODOBNE PRODUKTY

Zapytaj o ten produkt

8 + 6 = podaj wynik (np: 3 + 2 = 5)

* Pola wymagane
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie i przedstawienia formalnej oferty handlowej na wybrane przez Ciebie produkty. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

Rekomendowani producenci