www.e-laboratoria.pl

Stacja bazowa LoRa Gateway

Stacja bazowa jest odpowiedzialna za odbiór sygnału radiowego z rejestratorów LoRa (i/lub stacji pośrednich - repeaterów) i przekazywanie danych do sieci LAN. W zależności od wybranej opcji, dane są przekazywane bezpośrednio do chmury JRI (w takim wypadku wystarczy dostęp do Internetu) lub do lokalnego serwera. W obu przypadkach za przetwarzanie i prezentację danych odpowiedzialna jest aplikacja webowa MySirius.

  • interfejs sieciowy RJ45 (LAN)
  • zasilacz w komplecie
LUB

Szczegóły

Stacja bazowa jest odpowiedzialna za odbiór sygnału radiowego z rejestratorów LoRa (i/lub stacji pośrednich - repeaterów) i przekazywanie danych do sieci LAN. W zależności od wybranej opcji, dane są przekazywane bezpośrednio do chmury JRI (w takim wypadku wystarczy dostęp do Internetu) lub do lokalnego serwera. W obu przypadkach za przetwarzanie i prezentację danych odpowiedzialna jest aplikacja webowa MySirius, dostępna w różnych wersjach fikcjonalnych (INITIA, SERENITY, ADVANCE) oraz obsługująca różne ilości punktów pomiarowych (od 10 do 3000). Pozwala to wystartowanie z prostym, niedrogim systemem, i jego stopniową rozbudowę wraz ze wzrastającym zapotrzebowaniem.

  • interfejs sieciowy RJ45 (LAN)
  • zasilacz w komplecie

Parametry techniczne

Nr katalogowy 082-02-08913

Custom Tab Content 1

Custom Variants and Options let you create product customization options and fields quickly and easily. Any product can have custom variants and options � this can be configured in its product configuration. Custom variants and options can be created for products as required or non-required options. They can affect the total price of the product by a fixed amount or percentage.
In other words, custom variants and options allow you to make products that are unique and individualized. Whether it�s a gift with a special message, a sweatshirt with custom embroidered text, or anything in between � possibilities are limitless.

Parametry techniczne

Opiekun produktu Bezpośredni kontakt do osób specjalizujących się w tej grupie produktów:

Conbest - tel: +48 12 261 95 00

Kontakt ogólny - tel: +48 12 261 95 00

supporcik

Zapytaj o ten produkt

2 + 3 = podaj wynik (np: 3 + 2 = 5)

* Pola wymagane
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie i przedstawienia formalnej oferty handlowej na wybrane przez Ciebie produkty. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

Rekomendowani producenci